Herb RAKOW bez tla v1
plcsnlenfrdeitnoptruskessv

PSR 2020 10 16 konkurs

Spisałeś się w #PSR2020 samodzielnie przez Internet spisrolny.gov.pl lub na infolinii spisowej ☎ 22 27 99 99 ? Ten konkurs jest dla Ciebie! Szczegóły tutaj➡https://bit.ly/31eMtuO

#LiczySięRolnictwo

 

Zapraszam Państwa do oglądania 6. odcinka cyklu „7 minut ze spisem rolnym” w niedzielę o godz. 18:50. Tytuł odcinka to „Modernizacje i inwestycje w kierunku nowoczesnego gospodarstwa rolnego”. A jak było na planie, możecie Państwo zobaczyć w naszych mediach społecznościowych. Zapraszamy. 

Konkurs 9 10

Kolejny tydzień #PSR2020 i kolejna szansa na wygranie nagród;-). Wystarczy spisać się w przez Internet i wziąć udział w konkursie❗ Nie zwlekaj, nagrody czekają❗ Szczegóły znajdziecie tutaj https://bit.ly/2GRfOUK#PSR2020

#LiczySięRolnictwo

gus konkurs 18 20 092020

Wiele nagród już rozdaliśmy, kolejne czekają.

Urząd Statystyczny w Kielcach i gazeta Echo Dnia zapraszają do udziału w kolejnym wydaniu weekendowego konkursu SPISowego.

Ogłaszamy trzecią edycję konkursu dla użytkowników gospodarstw rolnych z woj. świętokrzyskiego, którzy samodzielnie spisali się przez Internet w #PSR2020.
Nie zwlekaj, spisz się i wygraj! Szczegóły konkursu z @EchoDnia na stronie https://kielce.stat.gov.pl/edukacja-statystyczna/wydarzenia/konkursy/weekendowy-konkurs-spisowy-z-echem-dnia/

Ulotka DL bez spadu RGB 01

Ulotka DL bez spadu RGB 02

Trwa Powszechny Spis Rolny 2020! Rolniku, spisz się na http://spisrolny.gov.pl. Jakie korzyści daje samospis? Udział w spisie to obowiązek, ale do 16.09 sam wybierasz kiedy wypełnisz formularz. Jeśli nie masz komputera lub Internetu zapraszamy do Urzędu Gminy. W tym celu przygotowaliśmy specjalne stanowisko do samopisu.  Istnieje również możliwość dokonania spisu przez telefon 22 279 99 99 wew.1. Konsultanci infolinii spisowej są do Państwa dyspozycji.

Jeżeli nie zdecydujecie się Państwo na powyższe rozwiązania w dniach od 1 października do 30 listopada odwiedzi Państwa rachmistrz spisowy. 

Pracownia edukacji ekologiczno-przyrodniczej w szkole podstawowej w Gminie Raków

Zadanie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 17 512,00 zł

Pracownia edukacyjna w szkole podstawowej-Czyste powietrze,woda,gleba oraz odnawialne źródła energii

Zadanie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 20 479,76 zł w ramach PROGRAMU DLA GMIN WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO pn. PRACOWNIA EDUKACYJNA W SZKOLE PODSTAWOWEJ” - Czyste powietrze, woda, gleba oraz odnawialne źródła energii.

Unieszkodliwianie wyrobów azbestowych z terenu gminy Raków

nfosgw         wfosgw

Zadanie w 2020 roku zostało dofinansowane ze środków:
Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach – kwota dotacji 50 220,00 zł tj. 50% kosztów kwalifikowanych zadania.
Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie – kwota dotacji 50 220,00 zł tj. 50% kosztów kwalifikowanych zadania.