Herb RAKOW bez tla v1
plcsnlenfrdeitnoptruskessv

gops logo

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rakowie informuje, iż Fundacja Gramy z Tobą realizuje projekt "Opieka wytchnieniowa dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów faktycznych", który jest skierowany do osób niesamodzielnych z niepełnosprawnością sprzężoną ruchową i intelektualną oraz ich opiekunów faktycznych, zamieszkujących województwo świętokrzyskie.

Udział w projekcie jest bezpłatny, nie zakłada ograniczeń wiekowych oraz zaplanowano dla każdego uczestnika ok. 11 miesięcy wsparcia. Projekt jest dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO WŚ na lata 2014-2020.

Szczegóły i kontakt w sprawie projektu w poniższym zaproszeniu.

Załączniki:
Pobierz plik (zaproszenie_do_udziału_w_projekcie_9.2.3_14_styczen.pdf)Zaproszenie do udziału w projekcie
Rozmiar: 0.46 MB | Pobrano: 35 razy

Pracownia edukacji ekologiczno-przyrodniczej w szkole podstawowej w Gminie Raków

Zadanie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 17 512,00 zł

Pracownia edukacyjna w szkole podstawowej-Czyste powietrze,woda,gleba oraz odnawialne źródła energii

Zadanie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 20 479,76 zł w ramach PROGRAMU DLA GMIN WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO pn. PRACOWNIA EDUKACYJNA W SZKOLE PODSTAWOWEJ” - Czyste powietrze, woda, gleba oraz odnawialne źródła energii.

Unieszkodliwianie wyrobów azbestowych z terenu gminy Raków

Zadanie w 2020 roku zostało dofinansowane ze środków:
Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach – kwota dotacji 50 220,00 zł tj. 50% kosztów kwalifikowanych zadania.
Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie – kwota dotacji 50 220,00 zł tj. 50% kosztów kwalifikowanych zadania.