Drukuj
Kategoria: Aktualności
|
|
Odsłony: 1115

01

Grupa seniorów z terenu gminy Raków wspólnie z wójtem gminy Raków Panem Damianem Szpakiem w sobotę uczestniczyła w zorganizowanych wspólnie z Miastem Kielce i Urzędem Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego Targach Seniora. Ambasadorem inicjatywy była wicemarszałek Renata Janik, która podziękowała wójtom gmin za to, że bezpłatnie udostępnili seniorom autokary i przybyli wraz z nimi do Kielc.

W halach targów na seniorów czekała bogata oferta produktów i usług przygotowanych przez wystawców. Swoją ofertę zaprezentowały uzdrowiska i sanatoria, hotele, biura podróży, domy seniora, kluby seniora, producenci i dystrybutorzy sprzętu rehabilitacyjnego, firmy z branży medycznej, kosmetycznej i sportowej.

Na scenie zaprezentowały się m.in. zespół „Ustąp babci miejsca”, działający w Klubie Seniora przy ul. Naruszewicza w Kielcach, a także zespól „Passionata”, „Czerwone Berety”, „Złote Lata” i „Moskorzewianie”. Nie zabrakło chóru Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Chęcin i Opatowa oraz z Klubu Seniora z Oblęgora. Wydarzenie uświetniła znana z serialu „M jak miłość” Teresa Lipowska. Odbyło się także spotkanie z bohaterkami reality show “Sanatorium miłości” Wiesławą Kwiatek i Janiną Busk.

Seniorzy mogli uczestniczyć w warsztatach decoupage czy układania kwiatów, sprawdzić się w teście pamięci czy zatańczyć zumbę. W programie znalazły się również warsztaty tańca, bezpłatne badania wzroku czy słuchu.

Agnieszka Rejnowicz

zdj. Agnieszka Rejnowicz

01.JPG 02.JPG 03.JPG

04.JPG 05.JPG 06.JPG

07.JPG 08.JPG 09.JPG

10.JPG 11.JPG 12.JPG

13.JPG 14.JPG 15.JPG

16.JPG 17.JPG 18.JPG

19.JPG 20.JPG 21.JPG

22.JPG 23.JPG 24.JPG

25.JPG 26.JPG