Herb RAKOW bez tla v1
plcsnlenfrdeitnoptruskessv

01

W dniu 03-06-2016r. wzięliśmy udział w turnieju piłki nożnej zorganizowanego przez zespół szkół ekonomicznych im. Kopernika w Kielcach. Uczestniczyło pięć drużyn. Nasi gimnazjaliści w pierwszym meczu zmierzyli się z Gimnazjum nr 11 wygrywając zdecydowanie 9:0. W drugim spotkaniu ulegli 0:1 aby w trzecim zwyciężyć 1:0 i z najmocniejszą drużyną wygrać zdecydowanie 2:0.

W nagrodę organizator zaproponował naszej drużynie prestiżowy mecz z oldboyami Korony Kielce rozstrzygnięty dopiero w karnych 3:4. Nasi zawodnicy zdobyli puchar oraz króla strzelców którym został Jezierski Jakub strzelając 7 bramek natomiast najładniejszą bramkę zdobył Zygmunt Piotr doskonale spisał się również Grzesik Tomasz oraz bramkarz Tyrała Bartek reprezentację przygotował  nauczyciel Stanisław Kraska. Organizatorzy zapewnili że zaproszą nas  w przyszłym roku chwaląc nasz zespół za bardzo widowiskową grę.

Pracownia edukacji ekologiczno-przyrodniczej w szkole podstawowej w Gminie Raków

Zadanie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 17 512,00 zł

Pracownia edukacyjna w szkole podstawowej-Czyste powietrze,woda,gleba oraz odnawialne źródła energii

Zadanie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 20 479,76 zł w ramach PROGRAMU DLA GMIN WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO pn. PRACOWNIA EDUKACYJNA W SZKOLE PODSTAWOWEJ” - Czyste powietrze, woda, gleba oraz odnawialne źródła energii.

Unieszkodliwianie wyrobów azbestowych z terenu gminy Raków

Zadanie dofinansowane zostało ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach w kwocie 23 405,63 zł.