Herb RAKOW bez tla v1
plcsnlenfrdeitnoptruskessv

01

W dniu 20-05-2016r. w Bodzentynie w pierwszym meczu zagrali Bodzentyn kontra Wola Jachowa wynik 2:0 dla Bodzentyna drugie spotkanie Bodzentyn konta Raków po doskonałej grze obrony wygraliśmy 0:2. Następne spotkanie Raków – Wola Jachowa 1:1  i w ten sposób awansowaliśmy do finału wojewódzkiego rozgrywanego w Chęcinach.

W dniu 06-06-2016r. rozegraliśmy finał z gospodarzami do połowy 0:0 w drugiej części sędzia podyktował rzut karny i usunął naszego zawodnika z boiska dając czerwoną kartkę. To przesądziło o wyniku - ulegliśmy 4:0 by zwyciężyć z Pacanowem 3:0 zajmując II miejsce. Na wyróżnienie zasługuje bramkarz Piwowarczyk Mateusz, pomocnik Chaba Adrian oraz  obrońcy Miodek Jakub i Grosicki Kacper. Reprezentacje pierwszych i drugich klas przygotował i zorganizował udział w turnieju Stanisław Kraska.

Pracownia edukacji ekologiczno-przyrodniczej w szkole podstawowej w Gminie Raków

Zadanie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 17 512,00 zł

Pracownia edukacyjna w szkole podstawowej-Czyste powietrze,woda,gleba oraz odnawialne źródła energii

Zadanie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 20 479,76 zł w ramach PROGRAMU DLA GMIN WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO pn. PRACOWNIA EDUKACYJNA W SZKOLE PODSTAWOWEJ” - Czyste powietrze, woda, gleba oraz odnawialne źródła energii.

Unieszkodliwianie wyrobów azbestowych z terenu gminy Raków

Zadanie dofinansowane zostało ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach w kwocie 23 405,63 zł.