Herb RAKOW bez tla v1
plcsnlenfrdeitnoptruskessv

01

Przedstawiamy galerię zdjęć z uroczystości religijno-obyczajowej pn. "W dzień św. Tekli ziemniaki będziem piekli", która odbyła się 15 września 2019 r. w Dębnie, gmina Raków.

 biale lugi logo

Publikujemy harmonogramy BEZPŁATNEGO doradztwa prawnego oraz księgowego, realizowanego przez Lokalną Grupę Działania "Białe Ługi" w ramach projektu pn. „Kreator Przedsiębiorczości”.

01

 

Zapraszamy wszystkich na akcję honorowego oddawania krwi "Krew Darem Życia".

15 września 2019 r. (niedziela) w Dębnie od godz. 13.00 w trakcie uroczystości religijno-obyczajowej pn. "W dzień św. Tekli ziemniaki będziem piekli" będzie możliwość oddania krwi w krwiobusie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

01

Dożynki parafialne odbyły się 8 września 2019 r. w Sanktuarium Matki Bożej Cudownej Przemiany w Rakowie. Dożynkową mszę św. odprawili ks. proboszcz Paweł Mackiewicz oraz ks. wikariusz Patryk Kowalik.

Przepiękne wieńce dożynkowe wymagające dużo pracy i pomysłów przygotowali mieszkańcy Jamna i Rakowa. Wieniec z Jamna przy pomocy mieszkańców przygotowała Anna Adamczyk. Wieniec z Rakowa to wspólne dzieło pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Rakowie.

Pracownia edukacji ekologiczno-przyrodniczej w szkole podstawowej w Gminie Raków

Zadanie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 17 512,00 zł

Pracownia edukacyjna w szkole podstawowej-Czyste powietrze,woda,gleba oraz odnawialne źródła energii

Zadanie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 20 479,76 zł w ramach PROGRAMU DLA GMIN WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO pn. PRACOWNIA EDUKACYJNA W SZKOLE PODSTAWOWEJ” - Czyste powietrze, woda, gleba oraz odnawialne źródła energii.

Unieszkodliwianie wyrobów azbestowych z terenu gminy Raków

Zadanie dofinansowane zostało ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach w kwocie 23 405,63 zł.