Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że serwis Gminy Raków korzysta z plików "cookies". Użytkownik serwisu może zmienić w swojej przeglądarce internetowej ustawienia "cookies" tak, aby pliki te nie były używane. Brak zmiany ustawień przeglądarki będzie świadomym aktem woli i akcetpacji plików "cookies" pochodzących z niniejszego serwisu. Akceptuję warunki
 

plac podatki tam gdzie mieszkasz

A+ A A-

Międzygminny Turniej Piłki Nożnej Halowej

  • Kategoria: Aktualności
  • Dariusz Jóźwik
  • Odsłony: 817

01

24 stycznia 2017 roku chłopcy z klas 3 Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rakowie w składzie: Kacper Rejnowicz, Rafał Sokołowski, Jakub Gałązka, Adrian Wyrzykowski, Michał Izdebny na zaproszenie Szkoły Podstawowej w Łagowie uczestniczyli w „Międzygminnym Turnieju Piłki Nożnej Halowej”. W zawodach oprócz naszej drużyny wzięło udział 5 zespołów z gminy Łagów min: Baćkowice, Piotrów, 2 drużyny z Łagowa i z Lechowa. Mecze rozgrywane były systemem pucharowym, w czasie 2x5 minut. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy uzyskiwały awans do kolejnej rundy, pozostałe czekały mecze o 5 i 6 miejsce.

W pierwszym meczu nasza drużyna zmierzyła się z Lechowem. Od początku spotkania widać było sporą przewagę naszych zawodników, co ostatecznie dało nam zwycięstwo 2:0 po bramkach Kacpra Rejnowicza i Rafała Sokołowskiego. Z kolejnym przeciwnikiem z zespołem z Łagowa, nasi chłopcy też nie mieli większego problemu, wygrywając 2:0. Po tym spotkaniu mieliśmy już zapewniony awans z pierwszego miejsca. W Półfinale nasi zawodnicy zmotywowani poprzednimi zwycięstwami wyraźnie podkręcili tempo wygrywając z drugą drużyną z Łagowa 3:0. O finał nasza drużyna zagrała z Piotrowem. Po kilku świetnych indywidualnych akcjach i bardzo dobrych interwencjach naszego bramkarza już było wiadomo że puchar za pierwsze miejsce powędruje do nas. Mecz zakończył się wynikiem 4:0.

Oprócz nagrody głównej zostały przyznane także statuetki za indywidualne osiągnięcia podczas rozgrywek. I tak najlepszym strzelcem został Rafał Sokołowski, natomiast najlepszym bramkarzem uznano Kubę Gałązkę.

Serdeczne podziękowania należą się przede wszystkim organizatorom turnieju za profesjonalizm podczas rozgrywek, oraz świetną oprawę podczas dekoracji.

Michał Siuta

zdj. M. Siuta

  1. BIP
  2. e-Urząd

oze pixabay CC0 logo 250

projekt dziedzictwo kultura i przyroda

Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego gminy Raków - online

mpzp rakow gugik

Information about Raków

flaga GB

Film promujący Raków

 film promujacy Raków

500 plus 500

przewodnik po gminie rakow
green velo
 
przekierowanie na stronę Rządowego Centrum Bezpieczeństwa
 
Obrona Cywilna Kraju
obrona cywilna kraju logo
 
log wfosigw PGN

 Wysokość dofinansowania: 80% kosztów kwalifikowanych.

Unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Raków
  wfosigw        nfosigw m
Zadanie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 6 361,74 zł
oraz  z NFOŚiGW w Warszawie w wysokości 9 088,20 zł
"Pracownia edukacji ekologiczno-przyrodniczej w szkole podstawowej w Gminie Raków"
log wfosigw PGN

Zadanie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 17 512,00 zł

 
comenius
Rakowskie Aktualności Kwartalne
rakowskie aktualnosci kwartalne
"Artystyczna integracja"
001
 

Banner STMiG2017

 450 lecie lokacji Rakowa 200 

Segregujmy odpady
(zasady segregacji)
smieci m

program rewitalizacji gminy rakow